NOVINKY

arr3Nový koncept vchodových dverí od Slovaktualu Hľadáte vchodové dvere, ktoré Vás dokonale vystihnú? Dvere, ktoré do bodky naplnia vaše...

KONTAKTY

RR Plast, s.r.o.
Kubranská 1/2, Trenčín
tel: 0903 461 379
napíšte nám

Úvod » Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

Rolety na okná a dvere Trenčín a Nové Mesto nad Váhom

 

Naša ponuka roliet obsahuje interiérové aj exteriérové riešenia. Všetky typy roliet sa vyznačujú vysokým štandardom spracovania a kvalitou použitých materiálov.

 

 

Vonkajšie rolety

Plastové a hliníkové okná a dvere SLOVAKTUAL Trenčín a Nové Mesto nad Váhom

Zachytávajú slnečné lúče ešte pred dopadom na sklo okna, vďaka čomu ochránia váš domov pred letnými horúčavami oveľa účinnejšie ako interiérové tienidlá. Vonkajšie rolety sú vyrobené z kvalitných materiálov a odolajú aj nepriaznivým poveternostným vplyvom.

 

Hliníkové rolety

Väčšina typov hliníkových roliet v našej ponuke nevyžaduje špeciálne stavebné úpravy a rozmerom sa prispôsobia už hotovému okennému otvoru. Vynikajú hlavne svojou eleganciou a jednoduchým automatickým ovládaním na vypínač alebo ovládaním na diaľku.
Špeciálne štetinkové tesnenie vo vodiacich lištách zabezpečí minimálnu hlučnosť aj pri silnom nárazovom vetre. Niektoré typy ponúkajú už zabudované protihmyzové sieťky, ktoré vám počas letných mesiacov poskytnú pokojný spánok bez otravného bzučania komárov.
V ponuke máme aj hliníkové rolety, ktorých lamely sú plnené polyuretánovou penou. Tento materiál má skvelé termoizolačné vlastnosti. Rolety zamedzia unikaniu tepla z interiéru vášho domova v zime a zároveň stlmia hluk prichádzajúci z ulice.

 

Plastové rolety

Ide o jedny z najpopulárnejších roletových systémov súčasnosti. Veľkú obľubu si získali najmä vďaka svojej cenovej dostupnosti. Hodia sa do všetkých typov okien a poskytujú rovnaké funkcie ako drahšie hliníkové žalúzie. Dokážu tiež zamedziť prenikaniu slnečných lúčov do interiéru počas letných horúčav, v zime zas zabránia unikaniu tepla z interiéru.

 

 

 

 

 

 

 

 


Cenovú ponuku na základe individálnych rozmerov Vám radi vypracujeme zdarma do 48 hodín v prac.dni, neváhajte preto kontaktovať firmu RR PLAST, s.r.o. - PLASTOVÉ OKNÁ TRENČÍN a NOVÉ MESTO N/V:

Email: trencin.slovaktual@gmail.com alebo novemesto.slovaktual@gmail.com Tel.: +421 903 461 379

Vaše požiadavky nám môžete zaslať aj prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU !