NOVINKY

arr3AKCIA!!! Dajte si u nás vypracovať ponuku ešte dnes - kontaktujte nás! ...

KONTAKTY

RR Plast, s.r.o.
Kubranská 1/2, Trenčín
Piešťanská 14, Nové Mesto n/V
tel: 0903 461 379
napíšte nám
tel: 0918 772 651

Úvod » Doplnky pre okná » Interiérové žalúzie na okná

Interiérové žalúzie na okná Trenčín a Nové Mesto nad Váhom

Interiérové žalúzie na okná Trenčín a Nové Mesto nad Váhom

 

Interiérové horizontálne žalúzie na okná Trenčín a Nové Mesto nad Váhom


Plastové a hliníkové okná a dvere SLOVAKTUAL Trenčín a Nové Mesto nad Váhom

 

Horizontálna žalúzia je v súčastnosti najbežnejší typ interiérovej žalúzie. Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu - jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa.


Horný nosník je doplnený farebne zladenými plastovým krytkami.


Žalúzia je určená pre plastové a hliníkové okná .


Všetky časti ovládania aj uchytenia žalúzie na krídle sú prekryté a nenarúšajú vzhľad okna. Ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu - jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa. Retiazka sa jednoducho čistí a vďaka konštantnej dĺžke nezavadzia na parapetnej doske. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po po bokoch silonovým lankom.


Horný nosník sa dodáva v deviatich farebných odtieňoch.


Štandardom je celotieniace vyhotovenie, ktoré je možné u všetkých typov horizontálnych žalúzií s lamelou šírky 25 mm. Pri tomto vyhotovení sú otvory v lamelách vystrihnuté excentricky, čím sa prestup svetla minimalizuje.

 

 

 

Interiérové vertikálne žalúzie na okná Trenčín a Nové Mesto nad Váhom

 

Plastové a hliníkové okná a dvere SLOVAKTUAL Trenčín a Nové Mesto nad Váhom


Tienenie veľkých plôch v interiéri nikdy nebolo také ľahké. Vertikálne žalúzie poskytujú komfort v jednoduchom ovládaní a vyžadujú minimálnu údržbu. Možnosť výberu z množstva farieb, látok a vzorov robí z týchto žalúzií vhodný doplnok do každého interiéru.


Pre svoj esteticky čistý vzhľad sa hodia hlavne do spoločenských a reprezentačných priestorov, do kancelárií či ordinácií.Môžu poslúžiť klasicky ako tienidlo v okne, no svoje uplatnenie nájdu aj ako záves alebo opticky deliaci prvok v interiéroch. Vertikálne žalúzie si hravo poradia aj s atypickými tvarmi okien, akými sú oblúky alebo rôzne šikminy.

 

Vertikálne žalúzie sa stále tešia veľkej obľube. Vďaka rozmanitosti látok, farieb a vzorov a nekonečným možnostiam ich kombinácií nájdu uplatnenie v každom interiéri.


Nenáročná údržba a úžitkové vlastnosti ich predurčujú na použitie do spoločenských, reprezentačných priestorv, kancelárií, ordinácií a pod.

 

 Cenovú ponuku na základe individálnych rozmerov Vám radi vypracujeme zdarma do 48 hodín v prac.dni, neváhajte preto kontaktovať firmu RR PLAST, s.r.o. - PLASTOVÉ OKNÁ TRENČÍN a NOVÉ MESTO N/V:

Email: trencin.slovaktual@gmail.com alebo novemesto.slovaktual@gmail.com Tel.: +421 903 461 379 , +421 918 772 651

V prípade, že Vás do 2 pracovných dní nebudeme spätne kontaktovať, dajte nám prosím vedieť na tel. čísle : +421 903 461 379, alebo +421 918 772 651.

Vaše požiadavky nám môžete zaslať aj prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU !