NOVINKY

arr3Nový koncept vchodových dverí od Slovaktualu Hľadáte vchodové dvere, ktoré Vás dokonale vystihnú? Dvere, ktoré do bodky naplnia vaše...

KONTAKTY

RR Plast, s.r.o.
Kubranská 1/2, Trenčín
tel: 0903 461 379
napíšte nám

KONTAKT » CENOVÁ PONUKA

Ak ste z okresu Trenčín alebo Nové Mesto nad Váhom - zadajte si u nás požiadavku na vypracovanie ponuky na plastové alebo hliníkové okná a dvere od značky SLOVAKTUAL a my Vám pošleme spracovanú profesionálnu ponuku.

Ak potrebujete poradiť ohľadne zaslania dopytu na vypracovanie kalkulácie, kontaktujte nás telefonicky na +421 903 461 379.


 

Cenovú ponuku na základe individálnych rozmerov Vám radi vypracujeme zdarma do 48 hodín v prac.dni, neváhajte preto kontaktovať firmu RR PLAST, s.r.o. - PLASTOVÉ OKNÁ TRENČÍN a NOVÉ MESTO N/V:

Email: trencin.slovaktual@gmail.com alebo novemesto.slovaktual@gmail.com Tel.: +421 903 461 379 

V prípade, že Vás do 2 pracovných dní nebudeme spätne kontaktovať, dajte nám prosím vedieť na tel. čísle : +421 903 461 379.

Doplňujúcie informácie, ktoré potrebujeme k vypracovaniu predbežnej a nezáväznej cenovej ponuky:

- lokalita stavby (kvôli doprave)

- v prípade rekonštrukcie (nie novostavby) aké sú pôvodné okná: typ č.1 – drevené šróbovacie, typ č.2 – drevené zdvojené (tzv.kastlové), alebo typ č.3 – plastové

- požadovaná farba okien a dverí (v prípade farebných laminácií nájdete vzorkovník i príplatky TU)

- požadované doplnky: vnútorné parapety, vonkajšie parapety, interiérové žalúzie, sieťky proti hmyzu, exteriérové žalúzie alebo rolety (manuálne alebo motorické ovládanie)

- požadované montážne práce: demontáž pôvodných okien a dverí, montáž nových okien a dverí, murárske vyspravenie špaliet okolo okien a dverí, odvoz a likvidácia starých okien a dverí

 

CENOVÁ PONUKA
Meno: *
Priezvisko: *
E-mail: *
Ulica stavby (iba okres Trenčín a Nové Mesto n/V): *
Mesto, alebo obec stavby (iba okres TN a NMnV): *
Rozmery (šírka x výška), delenie okien, počet ks : *
Aké sú pôvodné okná: *
Farba : *
Doplnky: *
Montážne práce: *
Profil: *
Doplňujúce informácie:
Opíšte text z obrázku: *
captcha